Tesisat temizliği  

Tesisat temizliğinde ŞOK fiyat  250 tl avantajı ile

Detaylı bilgi için tıklayın.

   

Hakkımızda

 

Firmamız,1970 yılında değerli büyüğümüz, ustamız,biricik babamız Muhammet ALTUNER tarafından Üstünel Bobinaj ve Oto Elektrik olarak Karaman’da faaliyetine başlamıştır.

            1973 yılında oto elektrik hizmetini bırakmış sadece bobinaj olarak elektrik motorları sarımı ve tamiri işlerine ağırlık vermiştir.1975 yılı sonlarında Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan AEG firmasının yetkili servisliği alınarak Karaman’ın ilk beyaz eşya servisi olarak işe başlamıştır. Beyaz eşya tamiratının yoğunlaşması üzerine,1985 yılında firmamızın adı ''ALTUNER SOĞUTMA'' olarak değiştirilmiştir.1990 yılında,Simtel Yetkili Servisliği alınmış ve böylece zamanın değişen şartlarına uyarak,piyasaya yeni sürülen otomatik çamaşır makineleri tamiratına başlanmıştır. 1992 yılında ailenin büyük oğlu Abdullah ALTUNER’de Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden mezun olarak babasının yanında firmada çalışmaya başlamıştır.

30.10.1994 tarihinde değerli büyüğümüz babamız Muhammet ALTUNER bir kalp krizi sonucu genç yaşta vefat etmiştir. Bu tarihten sonra firmamızın başına Abdullah ALTUNER geçmiş ve bobinaj işi bırakılarak sadece beyaz eşya servisliğine devam edilmiştir. 2000 yılında Simtel servisliğinde Türkiye çapındaki 560 servis arasında en başarılı 20 servis arasına girmiş ve Abdullah ALTUNER İtalya Antonio Merloni tesislerinde bir haftalık seminere davet edilmiştir.

1997 senesinde Firmamız tarafından Türkiye'nin ısıtma sektöründe ilklerinden olan ve şu anda Türkiye'de bu konuda söz sahibi ve yerli kombi üreticisi olan Baymak Yetkili Servisliği'ne müracaat edilerek Baymak Yetkili Servisliği alınmış ve böylelikle ısıtma sektöründe ilk adım atılmıştır. Ülkemizde doğalgazın yaygınlaşması ve değişen iç piyasa koşulları nedeni ile beyaz eşya servisliği yavaşlatılarak Baymak Isıtma ve Klima Servisliği'ne ağırlık verilmiştir. Firmamızı,sektöründe aranan ve sektörde söz sahibi kurumsal bir firma konumuna getirmek için,2008 yılında TSE'ne müracaat edilerek TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi alınmıştır.

İş potansiyelini geliştirmek,istihtam sağlamak ve sektörümüzde her alanda söz sahibi olabilmek için,ikinçi bir iş yeri açılarak,     15 08 2010 tarihinde dost teknoloji Vestel'in Yetkili Servisligi alınarak özümüze geri dönülmüş,işçi sayımız ve iş potansiyelimiz artırılmış ve artık sektörümüzde adından söz ettiren ve aranan bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Firmamız 43 yıllık geçmişi ile,servisçilik alanında büyük bir müşteri portföyüne sahip olmuş ve aynı zamanda bu alanda birçok kalifiye eleman yetiştirmiştir. Firmamız Baymak ve Vestel Yetkili Servisi olarak''Halka hizmet etmek, Hakk'a hizmet etmektir.'' inancı ile hizmetine devam etmektedir.

 

   

Kampanyalar  

   

Ek garanti seçenekleri  

Kombinizin garanti süresini 12 aya kadar taksit imkanı ile uzatmak ister misiniz?

Detaylı bilgi için tıklayın.

   
© 2012 Altuner Soğutma